Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tymczasem DEMOKRACJA na ulicach u DONKA I MAKRELI Z BRUKSELI wygląda tak: cdn.makeagif.com/media/3-30-2016/ejaTJN.gif I nadal lewactwo uważa, że Polska demokracja wymaga sowieckiej i brukselskiej troski?
ONR w akcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
****************NOWY PROGRAM TV - ZMIANY OD 31.03 !!!zmiany pisu******* TELETURNIEJE "Różaniec z gwiazdami" "Jaka to modlitwa?" "Jeden z dwunastu" "Szansa na odpust" "Od Torunia do Opola" " Intifada" lub "Diecezjada" lub "Parafiada" (jeszcze nie wybrano ostatecznego tytułu) "Wielka Msza" "Ananasy z mojej parafii" "Miliard w Ambonie" "Diecezja należy do ciebie!" "Berety do mety" "Jedno z dziesięciu przykazań" "Najsłabsze ogniwo" - krótki poradnik z cyklu sam napraw swój różaniec "Big Brother bitwa" - bonifratrzy vs. franciszkanie "Śpiewające organy" "O dwóch takich, co ukradli księżyc" - biograficzny "Idź na całość" - czyli poradnik jak wypełnić przekaz pocztowy TALK SHOW I REALITY SHOW "Jestem jaki jestem" - reality show w domu o. Rydzyka "Prałat Ja****ski Show" "Co za adwent!" "Z wizytą u Was" - program kolędowy. "Parafia należy od Ciebie" "Zakrystia - dokument jak powstaje msza" "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" - program Wielkiej Inkwizycji "Miliard na tacy" SERIALE "Pensjonat pod Toruniem" "Parafia na peryferiach" - serial Nowa seria wzorowana na "Pierwszej miłości" - "Pierwsza Komunia" "M jak modlitwa" "Świat wg redemptorystów" - reż. Okił Khamidov "Tata, a Ojciec Marcin powiedział... " serial edukacyjny dla rodziców "Strażnik dekalogu" z Chuckiem Norrisem "Sutannah" - serial obyczajowy "Plebania" - a nie, przecież już jest... "Zorro -człowiek w moherowe masce" PROGRAMY NOCNE "Telesklep o. Łukasza" "Liga Mistrzów - historia zakonu" "Moherowe igraszki" - audiotele z nagrodami "TRWAM - wkręca" "Purpurowy kapturek" - bajka dla (starszych) dzieci "Tygodnik Moherowego Spokoju" "Czarny pijar" - nowy magazyn detektywistyczny "Moherowa landrynka" PROGRAMY HOBBYSTYCZNE "Podróże kulinarne siostry Alfredy - pieczeń licheńska" Mo? Hair" - program o najnowszych, światowych trendach w nakryciach głowy i fryzurach "Darz Bóg" - program łowiecki - odcinek o polowaniu na jelenie. "1001 rzeczy które można zrobić z moheru" - drzwi balkonowe "Samo szycie" - kurs robienia moherowego beretu "Siostro, po prostu gotuj" - program kulinarny siostry Eutanazji.. "Katechetyczne podróże Ojca Rydzyka" "Wacha do Maybacha" - magazyn moto "pieprz i homilia" - program podróżniczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkadziesiąt miliardów złotych wyprowadzone przez banki i sklepy wielkopowierzchniowe do swoich central za granicą Polski. No i murzyńskość do USA i robienie im laski.
Chlapnij dzide proboszczowi. :D :D ale najlepiej jak masz < 15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co śpiewają te mohery na marszach KODu?
Wyklęty ''/od komuchów i złodzei/'' POWSTAŃ LUDU ZIEMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyklęty ''/od komuchów i złodzei/'' POWSTAŃ LUDU ZIEMI.
Bo najwiecej z przeszloscia komusza to w pisie a prezes ponoc gdzies z ukrainy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tytule jest odpowiedź na to kim jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Trybunał rozmontowała PO 2. Zmian w Konstytucji od lat domagają się wszyscy, chociaż z różnych względów 3. Służby (nie tylko) cywilne należałoby wyczyścić do gołej ziemi - ale to niemożliwe 4. Polskę ośmieszają funkcjonariusze PO i pożyteczni idioci tacy jak Ty, którzy leczą swoje kartoflano-budyniowe kompleksy 5. Rzekoma izolacja Polski jest bezskuteczna, czyli - nie istnieje 6. Merkel z Putinem dobili targu nad naszymi głowami już dawno, więc radzę Ci całować oboje gdzie należy 7. Gdzie te dobite polskie sklepy? 8. 500+ to najlepszy program dla rodzin od lat, którego nie powstydziłby się żaden tak ceniony przez Ciebie europejski kraj 9. Lepszy rozmodlony prezydent, niż prezydent chodzący do kościoła pod publiczkę, pijak lub myśliwy 10. Normalny człowiek chce być lepszego sortu, tylko chory pogrąża się w bagnie na własne życzenie 11. Wymiana władzy na różnych szczeblach to nihil novi i byłoby dziwne, gdyby po zmianie rządzących do tego nie doszło - bez tego nie są możliwe żadne reformy. O sprzątaczkach nie słyszałem, ale chętnie posłucham. 12. Na czym polega kompromitacja w Janowie? Myślisz, że koń wiedział, że rządzi PiS? 13. Za poprzedników pieniądze dostawali ludzie pseudokultury, czas podsypać tym, którzy tworzą prawdziwą kulturę. 14. j.w. (notabene Twoje słowa o Kościele i pasożytach pasują do Polaka gorszego sortu :D ) 15. Miesięcznice obchodzone są od 2010 r. 16. Które projekty pomników tak Ci przeszkadzają? 17. Na film o Smoleńsku nie pójdę, ale gorsze dzieła były finansowane z moich pieniędzy. 18. Nie rozumiem o co chodzi z czarną stonką z COZL - nie mogę się odnieść. 19. Przełącz z powrotem na TVN, odżyjesz. 20. Ustawa rolna służy pozostawieniu ziemi w rękach rolników. 21. Jak PiS wspiera "łysych panów w glanach"? Słowem - ogólny kierunek jest dobry, kilku kwestii podnoszonych przez Ciebie nie rozumiem, masz chęć to wytłumacz, ja jestem na tak. Alleluja i do przodu.
Jesli tak wyglada demokracja wg. Pis, to nie dziwie sie, ze najwiecej rodakow spieprzylo za granice za rzadow owego ugrupowania :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...